Більше 320 ПРОЕКТІВ


ЗАМОВИТИ

Функції охорони

Дрони у службі
безпеки

Забудьте про все, що ви знали раніше про охоронні технології: час ненадійної сигналізації, безвідповідальних охоронців та лінивих сторожів минув. Сучасний співробітник служби охорони – це робот, що літає. Дрони стали надзвичайно популярними як «повітряні» сек'юріті і вивели на новий рівень поняття безпеки. Безпілотні літальні апарати успішно використовуються для охорони об'єктів, територій та людей, а також для виявлення та своєчасного припинення незаконної діяльності. У працьовитого дрону маса переваг – він не розгадує кросворди, не втомлюється, не відволікається, не спить на робочому місці. Сторожовий безпілотник постійно перебуває на посту і однаково ефективно працює у будь-який час доби. Ви маєте сумнів, що БПЛА здатні замінити застарілі охоронні системи? "Дронаріум" пропонує вам наступну інформацію для роздумів.

Можливості
сторожових дронів

Вже кілька років безпілотні літальні апарати успішно контролюють та охороняють стратегічно важливі об'єкти, родовища корисних копалин, промислові об'єкти, лінії передач тощо. Команда «Dronarium» упевнена, що це лише початок, і незабаром БПЛА серйозно потіснять решту гравців на ринку охоронних систем. У цьому немає нічого дивного. Головний плюс БПЛА – у швидкості реагування та можливості повноцінного контролю навіть таких важкодоступних місць, як дахи висотних будівель. Сторожовий дрон може виконувати рутинну роботу з патрулювання периметра, що охороняється, і регулярно здійснювати «обліт» територій, передаючи фото- та відеоінформацію операторам, які використовують її для аналізу обстановки та прийняття рішень. Аерозйомка та інша інформація, що отримується від квадрокоптерів, допомагає службі охорони своєчасно припиняти протиправні дії. Заздалегідь запрограмувавши дрон слідувати певним маршрутом, можна досягти практично повністю автономного режиму польоту. БПЛА однаково ефективні як вдень, так і вночі. Завдяки своєму інфрачервоному "зору", розумний коптер виявить порушника навіть у темряві і негайно передасть відео та фото оператору.
Дрони можуть підніматися в повітря і у разі несанкціонованого проникнення на територію, після спрацювання сигналізації, щоб провести аерофотозйомку над територією, що охороняється, і передати інформацію на пульт служби охорони в режимі реального часу. Сучасні БПЛА отримують чітке зображення осіб та номерів машин навіть із великої висоти. Система автоматичного супроводу об'єкта дозволяє вести непомітне спостереження за порушником незалежно від того, перебуває він у статичному положенні, пересувається пішки або на автомобілі.
Економічно вигідне використання БПЛА для патрулювання протяжних територій. Для контролю великої площі, що охороняється, потрібно щодня проїжджати десятки кілометрів на автомобілі, а маленькі дрони пророблять цю роботу в лічені хвилини, що допоможе значно скоротити штат, заощадити час і гроші.

Замовте
разрахунок вартості

Спеціально для вас пропонуємо рішення на базі безпілотних технологій, які підвищать ефективність роботи вашого підприємства. Ми пропонуємо різні рівні та можливості інтеграції, від організації відділу моніторингу на базі підприємства до повного аутсорсу робіт спеціалістами Dronarium.

ukUK