Більше 320 ПРОЕКТІВ


ЗАМОВИТИ

БПЛА РОЗВАЖАЮТЬ: СВІТЛОВІ ШОУ,
ГОНКИ І ДРОНО-БИТВИ

Безпілотні літальні апарати – універсальні, розумні, чудові помічники людини. Як виявилося, вони здатні не тільки шпигувати, здійснювати аерозйомку з висоти пташиного польоту та отримувати найкрасивіші «повітряні» фото- та відеокадри. Індустрія розваг, зрозуміло, не могла довго залишатися осторонь, і сьогодні дрони з успіхом застосовують не тільки для вирішення практичних завдань у різних сферах людської діяльності, а й для розваги поважної публіки.

ВИДОВИЧНІ
ЗМАГАННЯ

Якщо хтось сумнівався, що дрони годяться не лише для аерофотозйомки визначних пам'яток, то його сумніви були повністю розвіяні в березні 2016 року, коли в ОАЕ відбувся перший всесвітній чемпіонат із гонок на безпілотниках. Пілоти показали майстерність управління коптерами на спеціально сконструйованій для цього трасі, що яскраво освітлювалась неоновим підсвічуванням. Оператори, що віртуозно впоралися з усіма поворотами та перешкодами, керували квадрокоптерами дистанційно за допомогою гарнітур, і стежили за пересуванням дрона трасою через спеціальні окуляри, які також передавали картинку на величезний екран для глядачів у режимі «он-лайн». За своєю видовищністю та запалом змагання не поступалися «Формулі-1». І це лише початок – команда «Дронаріум» упевнена, що надалі такі змагання будуть проводитись постійно, збираючи мільйони глядачів по всьому світі.

Битви дронів – зрозуміло, не справжні, а ігрові – ще один спосіб легально отримати дозу адреналіну, продемонструвати суперникам свою крутість і майстерність пілота, та безпечно полоскотати нерви. Ігрове завдання просте – необхідно підбити всі літальні апарати супротивників, при цьому залишившись у повітрі. Щоб не травмувати дорогий дрон, «стрільба» і «попадання» зазвичай відбуваються за допомогою ІЧ-ракет та приймачів, встановлених у хвостових та носових частинах роботів. Коли один із дронів отримує певну кількість поранень, він вибуває з гри.

Ще одна незвичайна розвага, яку можна перетворити на видовищне змагання – дроно-рибалка. Рибалити за допомогою квадрокоптера просто: волосінь з гачком і наживкою прикріплюють до апарату, після чого технічно просунуті рибалки запускають його в небо і чекають на клювання. Виграє той, хто першим продемонструє улов. Велику рибу за допомогою безпілотника поки що зловити не вдасться: легкий апарат не зможе утримати велику здобич, та й шумить він пристойно. Але дрібна риба ловиться охоче. Спеціально розроблені дрони, оснащені водонепроникними камерами для зйомки підводного відео та виведення картинки на екран, допомагають рибалкам знаходити ідеальні місця для лову. Втім, такі розваги поки що не розраховані на масового споживача – гра не коштує свічок, занадто великий ризик утопити дорогий апарат.

Кар'єра у шоу-бізнесі

Одним з найбільш перспективних напрямків є використання безпілотників для незвичайного оформлення різноманітних шоу, концертів, свят тощо. Квадрокоптери зі світлодіодним підсвічуванням корпусів вже кілька років застосовують для організації вражаючих світлових шоу: танцюючі роботи, виблискуючи і переливаючись усіма кольорами веселки, кружляють у повітрі, вишиковуються у величезні «живі» гірлянди. А на початку 2016 року було встановлено новий світовий рекорд – вперше у подібному шоу було задіяно одразу 100 безпілотних літальних апаратів! Про те, наскільки фантастичним було це видовище, красномовно говорять тисячі перепостів та коментарів у соціальних мережах. Напевно, у майбутньому квадрокоптери повністю замінять пожежонебезпечні феєрверки та іншу піротехніку.

Ми постійно тестуємо та вивчаємо нові можливості безпілотників, щоб розширити спектр послуг, що пропонуємо нашим клієнтам. Розваги за допомогою дронів – новий перспективний напрямок. Бажаєте організувати дивовижне світлове шоу, влаштувати гонки на дронах, провести лазерну чи справжню битву коптерів із використанням піротехніки? Dronarium втілить у життя найсміливіші ідеї!

Замовте
разрахунок вартості

ukUK